Titles you rated
Don JonRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5