Movies
Ratings
253
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Death to SmoochyRated ★ 3.5
25th HourRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0