Movies
Ratings
49
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 1.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5