Movies
Ratings
138
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0