Movies
Ratings
790
Panic RoomRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
High-RiseRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0