Titles you rated
UnstoppableRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
Two Cops 2Rated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5- HallanRated ★ 1.5
The PartyRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
CommandoRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 2.5