Movies
Ratings
343
ElementalRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5