Movies
Ratings
117
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0