Titles you rated
Private EyeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 2.0