Movies
Ratings
365
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5