Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
The Wandering ChefRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0