Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0