Movies
Ratings
54
OblivionRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
MacbethRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
FrankRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 0.5