Movies
Ratings
218
May 18Rated ★ 2.5
RioRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 3.0
An Empress and the WarriorsRated ★ 3.0
Thermae RomaeRated ★ 1.5
AbductionRated ★ 3.0
The PacifierRated ★ 3.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
Nim's IslandRated ★ 2.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 2.0
The Iron LadyRated ★ 2.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
JobsRated ★ 2.5
The Lovely BonesRated ★ 3.0