Movies
Ratings
15
The ClassicRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5