Movies
Ratings
973- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5