Titles you rated
What a Man WantsRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
RampageRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5