Movies
Ratings
16
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5