Movies
Ratings
59
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0