Movies
Ratings
31
CloserRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
The Lovely BonesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
These Final HoursRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0