Titles you rated
ReboundRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0