Movies
Ratings
18
White ChicksRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Greatest ExpectationsRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 0.5
The FinishersRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0