Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Don't Tell PapaRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MosulRated ★ 3.0
Good TimeRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0