Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0