Movies
Ratings
176
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5