Movies
Ratings
561
FrankensteinRated ★ 4.5
Bride WarsRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Gerald's GameRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.5
TarotRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Idea of YouRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5