Movies
Ratings
52
Real SteelRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0