Titles you rated
JarheadRated ★ 5.0
CobraRated ★ 5.0
Legend of the Red DragonRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0