Movies
Ratings
52
UnbowedRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0