Movies
Ratings
130
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
The Happy LifeRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0