Movies
Ratings
350
Tinker TickerRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Smart PeopleRated ★ 2.5
Adrift in TokyoRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
I WishRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
This Is 40Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.5
A Perfect WorldRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5