Movies
Ratings
99
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0