Movies
Ratings
239
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
HallelujahRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 5.0