Movies
Ratings
32- A Little PrincessRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0