Movies
Ratings
26
Man on the EdgeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0