Movies
Ratings
232
In Our TimeRated ★ 1.5
MisericordiaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Pink-FemiRated ★ 2.5
- Anxiety of ConcreteRated ★ 2.5
- Allergic toRated ★ 2.5
- In Our SunsetRated ★ 4.5
- Poetry SyndromeRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The WindRated ★ 4.0
White BirdRated ★ 2.5
Can I Get a Witness?Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Yumi's Cells the MovieRated ★ 2.5