Movies
Ratings
24
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0