Movies
Ratings
105
World War ZRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0