Titles you rated
ShooterRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0