Movies
Ratings
50
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0