Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The DuchessRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
RayRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0