Titles you rated
One DayRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0