Titles you rated
Night in ParadiseRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5- Love For SaleRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
MRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5