Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.5
MapadoRated ★ 0.5
MadagascarRated ★ 1.0
Barefoot GibongRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 2.0
MossRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 0.5
Shaolin SoccerRated ★ 0.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 0.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
King KongRated ★ 0.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0