Titles you rated
26 YearsRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0