Movies
Ratings
204
The HandmaidenRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 5.0
Promising Young WomanRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 2.0
After YangRated ★ 4.5
PlaygroundRated ★ 4.0
MassRated ★ 3.5
HerselfRated ★ 2.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.5
BelfastRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 3.5
Hope GapRated ★ 4.0