Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0