Movies
Ratings
226
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 1.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0