Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
TronRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0