Movies
Ratings
431
District B13Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 0.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 1.5